DOPORUČENÍ OD SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Je pro mě velkou ctí na této stránce publikovat vaše slova a vaše poděkování. Slibuji, že se i nadále budu snažit pro vás dělat maximum.

Těším se na další spolupráci s každým z vás.

Kateřina SLUKOVÁ

specialistka na vokální pedagogiku, Pelhřimov

Dana BENDOVÁ

autorka projektu Pohybová dlouhověkost, Sviadnov

Zuzana JANEŠÍKOVÁ

autorka projektu Životem s dětmi, Rožnov p/Radhoštěm

Petr POPEK

majitel marketingové agentury, Praha

Radka Holešovská

průvodkyně po Kypru, Larnaka

Lukáš HUPTYS

obchodní zástupce, Brno

Pavel Pražák

manažer, Zlín

Monika VRÁBLÍKOVÁ

realitní makléřka, Zlín
Monika VRÁBLÍKOVÁ

Při vyřizování refinancování své osobní hypotéky jsem měla v plánu si všechno zařídit sama. Přece jenom, nebyla to moje první hypotéka a věděla jsem, že mám již dost zkušeností na to, abych to zvládla. V průběhu vyřizování ale nastalo něco, na co jsem nebyla připravená, proto jsem raději požádala paní Slezákovou o pomoc.

Ona okamžitě převzala nad mojí hypotékou "kontrolu" a začala v bance jednat za mě. Zaplatila jsem totiž bance za předčasně splacenou hypotéku 83 000 Kč a považovala jsem to za nutné zlo. Bylo to podle úvěrové smlouvy a já jsem ani neměla snahu se s bankou dohadovat. Liduška to ale tak nenechala a zařídila, abych částku 83 000 Kč dostala zpět na můj účet. 

Nejenom, že se mně uvolnily ruce, ale na vlastní oči jsem měla možnost poznat a porovnat, jaké to je, když si hypotéku vyřizujete sami a nebo když ji za vás vyřizuje odborník. 

Služba paní Slezákové mně neskutečně pomohla. Moc si této pomoci vážím, protože při výstavbě domu se jakákoliv částka navíc určitě hodí! 

Lucie a Miloslav Blahutovi

rodina ze Skalice, Frýdek - Místek
Lucie a Miloslav Blahutovi

S paní Slezákovou spolupracujeme více než 6 let a již na první schůzce nás přesvědčila, že je pro nás tou pravou.  Není to jen další "finanční poradkyně" ze zástupu mnoha, pro které je často stěžejní pouze vlastní provize a maximum uzavřených smluv a předražených pojistek s mraky klientů, které stěží znají jménem.

Paní Slezáková je naprostý opak. Své klienty  dobře zná, pečuje o ně a zajímá se o jejich aktuální zájmy a potřeby a dle toho je schopná poradit a pomoct. Má mnoho odborných znalostí, své práci rozumí a dokáže tak posoudit a poradit, které produkty jsou pro nás potřebné či zajímavé a naopak upozorní na ty, které pro nás představují jen zbytečné mrhání penězi a časem.

Když máme paní Slezákovou "za zády" tak můžeme klidně spát, protože víme, že máme v domácnosti a v životě vše zařízeno tak, že pokud by se cokoli stalo, nebudeme na to sami.

Denisa a Tomáš HORÁČKOVI

rodina z Pazderny, Frýdek - Místek
Denisa a Tomáš HORÁČKOVI

Při řešení hypotéky pro naše první společné bydlení nám byla známými doporučena paní Ludmila Slezáková. Již od první schůzky nám bylo jasné, že jsme neudělali chybu. Osobní přístup společně se znalostmi dělal naši spolupráci zcela bezchybnou. 

Nyní spolu pokračujeme i v řešení dalších finančních rozhodnutí pro nás i naše přátele.

Paní Slezákovou můžeme všem doporučit.

Martina a Jindřich KERNDLOVI

rodina ze Zlína
Martina a Jindřich KERNDLOVI

O naše rodinné finance se paní Slezáková stará už dlouho. Na začátku nám pomohla správně nastavit rodinný rozpočet. Později jsme vyřídili a zabezpečili hypotéku, kterou plánujeme splatit dříve díky vhodně nastavenému investičnímu portfoliu. Investicemi také finančně zajišťujeme budoucnost nás a našich dětí.

S paní Slezákovou je radost spolupracovat. Její profesionální přístup nám dává jistotu a svým osobním přístupem si hned získala naši důvěru. Vždy se před podpisem smlouvy ujistí, že všemu rozumíme. Případně nám vše ráda trpělivě a srozumitelně vysvětlí.

Romana a Tomáš ZMIJOVI

rodina z Fryčovic, Frýdek - Místek
Romana a Tomáš ZMIJOVI

S paní Slezákovou jsme se seznámili před pěti lety na doporučení mé sestry, která s ní byla velmi spokojena. Její osobní přístup a zájem o své klienty nás přesvědčil již při první schůzce a věděli jsme, že i nadále budeme spolupracovat.

Ve svém oboru se dokáže velmi dobře orientovat a má přehled v moderních trendech. Pomohla nám zabezpečit naši domácnost, jak z hlediska odpovědnosti za škodu, tak i spoření našich investic.

Nyní máme jistotu, že jsou naše finance v dobrých rukou a v budoucnu se na ni můžeme kdykoliv obrátit například s hypotékou.

Michaela HLAVÁČOVÁ

Frýdek - Místek
Michaela HLAVÁČOVÁ

Kontakt na paní Slezákovou jsem našla na internetu poté, co mě odmítli jinde. Neměla jsem žádná doporučení, dala jsem jen na sympatie a první dojem.

Profesionální a především lidský přístup mě přesvědčil, že jsem v dobrých rukou. Neskutečně mi pomohla.

Byla jsem tvrdým oříškem a paní Slezáková za mě musela hodně bojovat, ale povedlo se a já si teď plním sen o vlastním bydlení. Jsem za to moc vděčná.

Ivana HOLÍKOVÁ

Štípa, Zlín
Ivana HOLÍKOVÁ

Lidka Slezáková je mojí finanční poradkyní již více než 10 let. Když si nevím rady v oblasti financí, vždy mi ráda a ochotně poradí, vše trpělivě vysvětlí. Ještě nikdy se nestalo, že by mi odmítla pomoc, je vždy pozitivně naladěná, vstřícná.

Mohu jen vřele doporučit.

Martina a Martin HOLEK

rodina z Brumova - Bylnice
Martina a Martin HOLEK

Doslova jsem naletěla finančnímu poradci, který mi zrušil smlouvy stavebního spoření a penzijního připojištění se slovy, že mi raději založí "pohodlný balíček". Onen balíček bylo životní pojištění na spoření a to na velmi vysokou měsíční částku.

V té době jsem poznala paní Slezákovou, která dokázala všechny produkty vrátit v ochranné lhůtě zpátky na své místo. Ušetřila jsem asi 90 000 korun, peníze rozložila na několik míst a ušetřená částka se mi stále zhodnocuje v investičních fondech.

Moc děkuji a spolupráci určitě doporučuji.

Kamila POLEDNÍKOVÁ

výzkumný a vědecký pracovník, Frýdek - Místek
Kamila POLEDNÍKOVÁ

Už nějakou dobu jsem tušila, že moje investiční životní pojištění není úplně ta nejvýhodnější možnost spoření – z toho důvodu jsem vyhledala p. Slezákovou, abych dostala názor dalšího finančního odborníka. Díky ní mám teď pojistku za dobrou cenu, odpovídající mé současné životní situaci a vím, že až bude třeba něco změnit, nebude to problém.

Spolupracujeme i nadále, ať už se jedná o investice nebo plán pro budoucí hypotéku. Jsem opravdu velmi spokojená a můžu jen doporučit.

Kateřina a Dušan SOCHOROVI

Chropyně, Kroměříž
Kateřina a Dušan SOCHOROVI

Paní Mgr. Liduška Slezáková je naše rodinná finanční poradkyně již pět let a za tu dobu mně a mojí rodině velmi pomohla s finančními záležitostmi. Seznámila jsem se s Liduškou v mém zaměstnání v Optice Rozehnalová Zlín, kde pečujeme o její zrak.

Paní Slezáková není pouze profesionál ve své práci, ale také velmi přátelský a milý člověk a dokáže podržet i v nelehké životní situaci. Nejen že mi pomohla při uzavření vhodného životního pojištění, ale hlavně, což velmi oceňuji, byla její aktivita při vyřizování pojistného plnění, jehož výplata byla nad rámec mého očekávání.

Velmi si její pomoci vážím a jsme jako rodina spokojení s každou smlouvou, kterou jsme prostřednictvím paní Slezákové uzavřeli. Všem její služby doporučuji.

Jan MATĚJ

Ostrava
Jan MATĚJ

Kontakt na paní Ludmilu jsem dostal od známého s tím, že jí mám cinknout a pobavit se ohledně toho, co potřebuju. Jakožto člověk, co moc nedůvěřuje finančním poradcům, tak po telefonátu jsem si připadal, že mluvím s kamarádkou nebo s někým z rodiny, kdo má opravdu zájem mi pomoct, kdo má snahu vyjít vstříc i přes to všechno, co jsem si navymýšlel a dotáhnout to do konce.

Po svých zkušenostech jsem fakt vděčný za někoho takového, obzvlášť v dnešní době.

Za sebe uděluji 11/10 bodů. Velice sympatická a milá paní.

Lucie a Lukáš HERODESOVI

rodina z Míškovic, Kroměříž
Lucie a Lukáš HERODESOVI

S manželem jsme kupovali dům a byla potřeba zřídit hypotéhu. Když k nám na doporučení přišla paní Slezáková, nejen že vše zařídila, ale také pohohla a poradila s dalším pojištěním, které odpovídají naším měsíčním výdajům.

Jsme velice spokojení se spoluprací s paní Slezákovou. Je to náš finanční anděl strážný.

Můžeme jen doporučit. 

Monika MIHALIKOVÁ

Chropyně, Kroměříž
Monika MIHALIKOVÁ

Paní Slezakovou mi doporučila realitní makléřka při koupi domu. Potřebovala jsem zajistit potřebné finance na koupi domu. 

Od začátku jsem měla pocit důvěry a radost, že mi někdo takto pomáhá. Paní Slezaková je profesionálka na vysoké úrovni. Vyřídila vše potřebné k zajištění hypotéky a celou dobu se mnou byla v kontaktu. Velice si vážím jejího pracovního nasazení a způsobu, jak se stará o svého klienta. Když mi bylo něco nejasné, vše ochotně vysvětlila. Za sebe mohu jen doporučit a zůstáváme v kontaktu pro další řešení mých financí. Mám před sebou ještě řešení pojištění a s důvěrou se oddávám do rukou této úžasné a energetické dámy. 

Paní Slezaková, přeji Vám z celého srdce spoustu dalších spokojených klientů. Velice si Vaší práce vážím. 

Jana ANDREŠKOVÁ a Radek JALŮVKA

rodina z Frýdku - Místku
Jana ANDREŠKOVÁ a Radek JALŮVKA

Paní Slezáková je vždy usměvavá, vstřícná a dělá maximum pro to, aby byl klient spokojen. Jsme naprosto spokojeni jak s přístupem, tak i profesionalitou.

Rozhodně můžeme jen doporučit !

Kristýna KLEČKOVÁ

rodina ze Staříče, Frýdek - Místek
Kristýna KLEČKOVÁ

S paní Slezákovou se známe již od r. 2012. Je empatická, usměvavá, má příjemné vystupování, bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Dokáže velmi dobře poradit ať už s výběrem hypotéky, tak s různým typem pojištění, ale i s investicí.

Využíváme jejích služeb rádi a vždy se na setkání s ní těšíme, protože víme, že ji nejde jen o provize, ale hlavně o dobro klienta.

Sylvie a Martin NOVOTNÍ

rodina ze Zlína
Sylvie a Martin NOVOTNÍ

Platil jsem vysokou měsíční částku za sportovní činnost, přeně za připojištění paraglidingu, v rámci smlouvy životního pojištění. Po důkladné analýze paní Slezákové jsem zjistil, že na tento sport se moje stávající pojištění vůbec nevztahuje a že kdyby se mi při létání něco stalo, nic bych od pojišťovny nedostal.

Všechno potřebné jsme spolu do smlouvy doplnili a nyní přesně vím, na co mám nárok.

S paní Slezákovou spolupracujeme již od roku 2011 a oceňujeme její znalosti o pojištění a investování. Od té doby řešíme vše pouze s ní.

Určitě doporučujeme.

Renáta a Pavel BUDJAČOVI

rodina z Velkého Ořechova, Zlín
Renáta a Pavel BUDJAČOVI

S paní Slezákovou se známe už od jejích začátků, kdy se dala na finanční poradenství. V našich 20ti letech, kdy už jsme byli finančně soběstační, nám doporučila, abychom začali spořit i do budoucna + životní pojištění. Přistoupili jsme na to a teď toho vůbec nelitujeme.

Dnes se nám stará o veškeré záležitosti ohledně financí. Od pojištění vozidel až po hypotéku. Hypotéku jsme museli řešit zrovna v koronavirové krizi. A i přes naše obavy, jak to v této svízelné době bude probíhat, jsme ihned po kontaktování pí. Slezákové věděli, že se nemusíme ničeho bát. Veškeré vyřízení proběhlo online na webu pí. Slezákové ve virtuální kanceláři. Vždy s přátelskou atmosférou a zároveň s obrovskou profesionalitou.

My, jako lajci, jí vděčíme i za vysvětlení každého cizího slova, takže se člověk nemusí bát, že by něčemu nerozumněl.

Určitě její služby doporučujeme. 

Mgr. Martin Plotz

Klinický psycholog a psychoterapeut s působností v Prostějově a v Otrokovicích
Mgr. Martin Plotz

K paní Slezákové jsem se dostal úplně náhodně na osobní doporučení, když jsem žádal
o podnikatelský úvěr. Původně jsem neměl vůbec v úmyslu využít služby jakéhokoli finančního poradce, začal jsem jednat s bankou sám, protože se vše zpočátku zdálo jako velmi snadné. Postupně se ale začalo ukazovat, že věci byly reálně trochu jinak, než jak se „tvářily“ navenek, což nakonec vedlo k ukončení mé spolupráce s bankou a jednou velmi nepříjemnou a hořkou osobní zkušeností.

V té chvíli jsem zkontaktoval paní Slezákovou, která to od samého počátku aktivně převzala do vlastních rukou, byla jasně patrná její erudice a přehled na „bankovním trhu“ v širokém rozsahu. To, co jsem velmi oceňoval, byl její osobní vstřícný a ochotný přístup, reálný odhad situace, na čemkoli jsme se společně domluvili, tak skutečně platilo.

Bylo jasně patrné, že se snaží nastavit vše tak, aby to co nejlépe sedělo mým konkrétním potřebám, s co nejvýhodnějšími podmínkami. 

Díky její pomoci se mi podařilo vše dotáhnout do zdárného konce a jsem moc rád, že jako její klient mohu zůstat i nadále.

Mohu používat cookies?
Pomáhají mi zlepšovat služby, které Vám poskytuji.
Další info zde