Se mnou propadnete kouzlu  

HARMONIE A ENERGIE PENĚZ  

PANÍ MONIKA ŘÍKÁ, ŽE BÝT V KONTAKTU S FINANČNÍM PORADCEM SE VYPLATÍ

five stars DOSTALA ZPÁTKY SVÝCH 83 000 Kč

Paní Monika bydlela v bytě, který měla na hypotéku. Rozhodla se postavit si dům. A protože na dům potřebovala více peněz, než dostala za prodej bytu, začala si vyřizovat novou hypotéku za lepších podmínek. Rozloučila se se stávající bankou a zaplatila jí 83 000 korun za předčasné splacení úvěru. Věděla, že je to povinné zlo, protože nedodržela podmínky stávající úvěrové smlouvy. Vůbec ji nenapadlo, že by mohla požádat o pomoc finančního poradce při řešení nové hypotéky. Měla už dostatek zkušeností na to, aby si všechno "oběhala" sama. 

Když mě ale nakonec o pomoc při řešení nové hypotéky požádala, okamžitě jsem využila veškeré kroky a znalosti, abych jí dokázala tento poplatek 83 000 Kč vrátit zpátky do peněženky. Dokázaly jsme spojit síly a spolu s bankou najít řešení, jak to udělat, aby dostala své peníze zpět! Při výstavbě domu se 83 000 Kč "NAVÍC" opravdu hodilo!  

 

PANÍ MONIKA ŘÍKÁ, ŽE BÝT V KONTAKTU S FINANČNÍM PORADCEM SE VYPLATÍ
PANÍ MONIKA ŘÍKÁ, ŽE BÝT V KONTAKTU S FINANČNÍM PORADCEM SE VYPLATÍ

ZNALOSTI JSOU NEPŘÍTELEM POCHYBNOSTÍ 

Finanční zajištění je stejně důležité, jako všechny jiné oblasti vašeho života. Říká se "KDYŽ TO ZNÁŠ, TAK JE TO BRNKAČKA!". Nemusíte ale být finanční guruové, abyste se dokázali o své peníze smysluplně postarat. Zaujměte správné stanovisko, obklopte se správnými lidmi a určete si svoje priority. Začněte tím, že pro sebe postavíte PEVNÉ FINANČNÍ ZÁKLADY, díky nimž vytvoříte klidné zázemí pro váš finanční růst.  

 

Udělejte nejdříve to, co je nutné      

Buďte ve spojení se svým finančním poradcem a nebojte se zeptat se. Žádná otázka není hloupá. Buďte ve spojení se mnou. 


BAVÍ MĚ, KDYŽ MŮŽU PRO KLIENTY UDĚLAT NĚCO NAVÍC

MÁ CESTA DO FINANČNÍHO SVĚTA

Vždycky jsem si přála být bohatá, penězům rozumět a umět je jako dobrý hospodář dobře spravovat. Svůj finanční život jsem i skvěle nastartovala. Do životního pojištění a do spořicích produktů jsem proto uvědoměle odváděla vysoké čátky z měsíčního příjmu, v domění, že když se něco stane, pojistka se stane "pojistkou" pro tyto případy. Pak se ale moje životní karty zamíchaly natolik, že když jsem opravdu potřebovala z pojistky čerpat, zjistila jsem, že od pojišťovny nedostanu žádné peníze! Pojistka byla nastavena na spoření, navíc pojistníkem byl manžel a já si v té chvíli a v plném rozsahu uvědomila, co znamená spojení slov "finanční gramotnost" a "finanční závislost". Byla jsem naštvaná na celý svět a v jedné věci jsem měla jasno. Už nikdy do domu nevpustím žádného "pojišťováka!" Měl mně to přece říct! 

 

O PENĚZÍCH JE LEPŠÍ VĚDĚT VÍC, NEŽ NIC!

Pak jsem si ale uvědomila, že za svá finanční rozhodnutí odpovídám jen já sama a jen na mně záleží, jak se svým finančním životem naložím. Začala jsem chápat, jak můžu těmito čerstvě nabytými zkušenostmi pomoct jiným lidem. Těm, co se ocitli v podobné situaci. Začala jsem se finančně vzdělávat a po večerech a při práci v zaměstnání tyto finanční znalosti předávat jiným lidem. Nejdříve přátelům, známým a pak i ostatním.

 

FALEŠNÁ JISTOTA ZAMĚSTNANCE

V té době jsem ale pracovala na plný úvazek v zavedené obchodní společnosti jako manažer pro klíčové zákazníky a přiznám se, že mně nic nechybělo. Navíc profese finančního poradce byla na samém chvostu oblíbenosti. Poslednímu místu vévodila už jen role uklízečky. Finanční svět mě ale velmi lákal a bylo velmi těžké rozhnout se, zda vyměním svět jistoty a zázemí silné společnosti za neznámou a nejistou budoucnost. Navíc v tak rozporuplné finanční sféře. Ale zároveň jsem si uvědomovala, že jsem "jen zaměstnanec".  Dneska manažer, zítra bez příjmu. Jedinou jistotou byla tříměsíční výpovědní doba!

 

Dopředu mě začala hnát vidina, že si můžu začít plnit své cíle a ne cíle svých nadřízených. Že můžu začít budovat osobní vztahy se svými klienty, kterým mohu sloužit a ke kterým se budu ráda vracet. Narodila jsem se ve znamení panny a ta jako taková má potřebu sloužit lidem, vytvářet vztahy a pomáhat jim. Má volba začala dostávat jasnější kontury, protože v korporátním byznysu pro vytváření blízkých vztahů moc prostoru nebylo. 

 

SKOČ! KŘÍDLA SI UPRAVÍŠ PO CESTĚ

Finanční svět mě nakonec úplně pohltil a já se pustila s vervou sobě vlastní do tolik nenáviděného byznysu. Možná právě proto, abych dokázala, že i v tak dravém finančním světě se dá najít kousek lidskosti a upřímné pomoci. Velmi rychle jsem však zjistila, že to takhle dál nejde. Pracovala jsem až 16 hodin denně, jezdila tisíce kilometrů měsíčně ve svém zaměstnání a po večerech jsem pomáhala lidem nastavovat finanční programy. Byla jsem úplně vyčerpaná. 

Jednou jsem šla dolů ze schodů a u 23. schodu jsem se zastavila a rozhodla se, že "skočím!" Do toho neznámého finančního světa. Že už se nebudu bát toho nejistého světa "tam venku" a že svoji cestu najdu právě po té cestě. A najednou to už byl můj svět. Moje práce, moje láska, můj koníček, moje vše.  

KNIHY, KTERÉ MĚ V ŽIVOTĚ NEJVÍCE OVLIVNILY

Miluji čtení knih. Při čtení si příběh vytvářím sama ve své mysli. Díky čtení knih získávám širokou slovní zásobu, která mně pak pomáhá na obchodních schůzkách nebo přednáškách. Nejraději čtu knihy o osobním rozvoji a o posouvání osobních hranic. O tom, že každý máme šanci na lásku, na úspěch i na šťastný život. Je to jen otázka nastavení naší mysli. 

KNIHY, KTERÉ MĚ V ŽIVOTĚ NEJVÍCE OVLIVNILY
KNIHY, KTERÉ MĚ V ŽIVOTĚ NEJVÍCE OVLIVNILY
KNIHY, KTERÉ MĚ V ŽIVOTĚ NEJVÍCE OVLIVNILY

ČEHO SI NA MNĚ NEJVÍCE CENÍTE?

 

  • Profesionality

Na vašich penězích mně záleží stejně tak, jako na svých vlastních. Vše, co nabízím vám, také sama využívám. 

  • Dostupnosti

Můžete mě kontaktovat kdykoliv během dne. Jsem pro vás dostupná na mobilu, emailu i messengerových službách. Když se nedovoláte, volám později zpět.

  • Spolehlivosti

Co řeknu, to platí. A za slovo, které dám, cítím velkou zodpovědnost. Záleží mně na vás a vím, že na mé slovo spoléháte i vy. 

  • Znalostí

Vzdělávání se ve financích mě baví a žene dopředu. Ale když se stane, že něco nevím, nebojím se to přiznat. Nelžu vám a potřebné okamžitě dostuduju.    

  • Spravedlivosti

pracuji s vámi poctivě, přesně podle vašich potřeb. Nevybírám pro vás produkty, za kterými se skrývají nejvyšší sjednatelské provize. 

  • Úspory času 

Na schůzky chodím včas a připravená. A i od vás vyžaduji dobře připravené podklady. Oboustranná příprava dodává mým službám profesionalitu. 

  • Lidského přístupu 

Ráda pomůžu. Nepřeměřuji strávený čas na peníze. Pečlivě a trpělivě vysvětluji fungování jednotlivých produktů tak, abyste tomu dostatečně porozuměli.

 

CHCI SI OBJEDNAT KONZULTACI

Mohu používat cookies?
Pomáhají mi zlepšovat služby, které Vám poskytuji.
Další info zde